Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czemu odpowiednia jakość używanych narzędzi ma takie znaczenie

Najróżniejsze materiały eksploatacyjne i narzędzia powszechnie się wykorzystuje w pracach domowych, jak i warsztatach i firmach remontowych czy produkcyjnych. Wiele osób niekoniecznie zwraca uwagę na to, co kupuje, kierując się przede …

O jakich rzeczach należy pamiętać wybierając mieszkanie albo dom

Wiele osób będzie się zapewne zastanawiać, czy lepszym wyborem będzie kupno mieszkania lub domu całkowicie nowego, czy jednak na rynku wtórnym. Obie te opcje mają swoje wady i zalety, i każdy …

Pośrednictwo nieruchomości – na jakie rzeczy zwrócić uwagę przy wyborze

Zakup czy sprzedaż mieszkania nie będzie wcale łatwym zadaniem, zwłaszcza jeśli ktoś nie ma w tym żadnego doświadczenia. W przypadku takich transakcji czyhają bowiem liczne niespodzianki, które w skrajnym przypadku zakończyć …

0 Comments

Nowocześnie zaprojektowana nagrzewnica indukcyjna IHM jako jeden z najważniejszych wyrobów marki Energoel wybierana jest przede wszystkim ze względu na wszechstronne cechy. Wysokoczęstotliwościowe urządzenie przeznaczone jest do nagrzewania indukcyjnego, o dostępnych mocach zależnie od wybranego modelu: 3kW, 6kW, 12kW i 20kW. Częstotliwość pracy w urządzeniu to od pięćdziesięciu do 800 kHz. W tym przypadku też sporo zależy od ustawień.

Urządzenia wskazanej marki, wliczające się w skład serii IHM mogą zostać wyposażone w wyjście do kierowania przyciskiem nożnym lub we wbudowany interfejs z wyjściami i wejściami cyfrowymi. Są one dedykowane do pracy ze sterownikami PLC oraz z systemami wliczonymi do automatyki przemysłowej. Generatory mają kompaktowe wymiary, a głowice wzbudników ułatwiają montaż w istniejących systemach automatyki, liniach produkcyjnych a także na manipulatorach robotów przemysłowych.

Szczegółowa specyfikacja urządzenia znajduje się pod linkiem https://energoel.pl/produkt/nagrzewnica-indukcyjna-seria-ihm/, a jeśli ktoś chciałby się dowiadywać więcej, może także konsultować się z pracownikami. Wybrane aplikacje, w jakich można używać nagrzewnicę to: lutowanie indukcyjne, lutowanie węglików a także hartowanie indukcyjne. Dla klientów dostępne są modele: o mocy 3kW z zasilaniem jednofazowym, o mocy 6kW z zasilaniem trójfazowym, o mocy 12kW z zasilaniem trójfazowym oraz o mocy 20kW z zasilaniem trójfazowym. Grzejnictwo indukcyjne to efektywna technika nagrzewania i topienia metalu znajdująca zastosowanie w wielu procesach o przeznaczeniu przemysłowym.

Doświadczeni inżynierowie zajmują się wykonywaniem linii technologicznych, w których głównym elementem są nagrzewnice. To one biorą odpowiedzialność za trwałość oraz użyteczność maszyn. Poza przemysłem nagrzewnice można również stosować w laboratoriach. Opanowana w przedsiębiorstwie energoelektronika umożliwia opracowanie innowacyjnych urządzeń, o imponującej sprawności energetycznej.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Author

seo@seosklep24.pl